Індивідуальне виготовлення

Як для життя важливі емоції та почуття, щоб відчути його істинний смак, так і оздоблення житла потребує яскравих деталей, що ідеально підкреслюватимуть характер його господаря та створюватимуть атмосферу комфорту й затишку.
Безмежний простір для втілення Ваших фантазій

Дзеркала з епоксидною смолою

Дизайн розробляється індивідуально, з урахуванням усіх побажань щодо породи, форми, розміру, тонування чи наповнення дзеркала, яке виконується нашими спеціалістами вручну. Ви можете обрати будь-яке поєднання кольорів та стилів, а також зберегти на рамі цінні моменти чи знакові для Вас деталі.
LW_13
1.

Заявка

Ви залишаєте свої контакти в розділі “Заявка на виготовлення”

2.

Обговорення

Ми зв’язуємось з вами для обговорення деталей замовлення

3.

Передплата

Клієнт оплачує передплату у розмірі 50%

4.

Виготовлення

Термін виготовлення рамки до 3-ох тижнів

Фотогалерея

Декілька прикладів індвивідуального виготовлення робіт для наших замовників

Приклади індивідуальних замовлень

Більше не доведеться тривожитися через відчуття, ніби у масмаркеті «все не те» і підганяти свої бажання відповідно до наявного асортименту, адже разом з Luxury Wood Ви можете створити ексклюзивний декор для дому самостійно.

Rhinestone / Гірський кришталь

Дизайн, натхненний гірським кришталем це втілення чистоти та багатства природи. Здавна цей камінь використовували для медитацій, адже вірили, шо він зберігає душевну рівновагу і наповнює власника любов’ю, успіхом та благополуччям. Багатогранність кольору, загадкова глибина його переливів з легким розсипом кришталевого каміння освіжить інтер‘єр та гарантовано викличе справжній захват у Вас та Ваших гостей.

Golden time / Золотий Вік

Час химерний. Коли ми завмираємо в очікуванні - він нестерпно довго тагнеться; коли запізнюємося, біжить, ніби пісок крізь пальці. Тематичний дизайн з механізмами у стилі Сельвадора Далі та його славнозвісної картини «Постійність часу» символізує цінність життя у моменті.

Milky Way / Чумацький шлях

Розлогий, оксамитовий небосхил в обіймах ночі; місячні тіні, ніби яскраво блакитні шовкові стрічки і щедра розсип зоряного сяйва - справжній Чумацький шлях, уповитий легендами. Сміливий ефектний дизайн, що гіпнотизує своєю глибиною та яскравим поєднанням деталей.

Gold Volcano / Золотий вулкан

Дерево, що виблискує гранями своєї породи; золоті переливи вогняної заливки зі звивистими чорними акцентами; і дрібна розсип сяючого каміння. Ніби екранізація виверження вулкану з багатих недр Землі або золотого, в‘язкого, солодкого меду, що залишає по собі трішки терпкий, але такий багатогранний післясмак.
ЗАЯВКА

Заявка на виготовлення

Заповніть інформацію про себе у формі на індвивідуальне виготовлення і ми з Вами зв'яжемось протягом дня