Для того, щоб ексклюзивне дзеркало від Luxury Wood довго тішило Вас та Ваших рідних просимо звернути увагу на декілька важливих правил, дотримання яких забезпечить Вам довготривале естетичне задоволення та комфорт у користуванні нашою продукцією.

1. Уникайте різких перепадів температур та прямих сонячних променів. Розмістіть дзеркало подалі від приладів, що випромінюють тепло. Інакше деревина може деформуватися, а кольори епоксидки вигоріти чи потьмяніти. Рекомендована температура зберігання +16 – +27 градусів. Вологість 45-75%. Легко орієнтуватися по власних відчуттях, адже дерево, як і всі живі організми повинно мати можливість дихати.

2. Щоб тримати дзеркало в чистоті достатньо вологої фланелевої ганчірки або будь-якої м‘ягкої та поліроль, що не містить спирту, оскільки епоксидка під його впливом легко розчиняється.

3. Для додаткового догляду рекомендуємо час від часу змащувати виріб лляною олійкою або спеціальними маслами з твердим воском для деревини. Вони забезпечать додатковий захист від зовнішнього впливу, а також збереження глибини кольору, блиску та природньої благородності структур.

Впевнені, що при дотриманні цих простих правил, а також з додаванням Вашою любові та турботи це дзеркало стане довговічною прикрасою Вашого домашнього гніздечка.

З повагою, Luxury wood!
Дякуємо, що довіряєте!