Luxury Wood — український бренд натхненний природою.

Розлогі прожилки ясена, гіпнотизуючі кільця дуба, бурий пастельний відтінок горіха, наче відлив молочного шоколаду.
Ми створюємо ексклюзивний екологічно чистий продукт з відбірної, натуральної деревини. З турботою про комфорт, затишок, довговічність та естетику Вашого інтер‘єру.

Історія виникнення

А почалося все з одного, маленького дзеркала, створеного для себе.

Всього лиш рік назад, ми були по іншу сторону барикад. Сьогодні вже власник великої компанії, тоді був клієнтом, який відчайдушно шукав цікаву деталь інтер’єру для свого дому. Його захоплював дерев‘янний декор, проте знайти ідеальний варіант серед масмаркету було практично нереально. Виробів, що поєднували б в собі, і екологічність, і якість, і вишуканість, і довговічність – не так вже й багато. А комфорт та безпека сім‘ї — один з головних життєвих принципів для нього. 

Так і народилася ідея, створити щось своє — інше, неординарне, яке б обов‘язково відповідало всім вищезгаданим канонам.

Так і з’явилася команда, творче об’єднання друзів, які розділяють одні погляди та гармонійно доповнюють один одного в роботі, цілеспрямовано крокуючи до спільної мети — ексклюзивний, безпечний та комфортний в користуванні продукт.

Символ надійності та єднання з природою. Адже  саме з неї починаються найкращі сценарії життя: народження, буяння цвіту, зачаровуючий шторм чи абсолютний штиль, що виблискує сріблястою гладдю під легким промінням сонця. Вона багатогранна та глибока. Кожен з нас може знайти тут свої смисли та натхнення і ми прагнемо відкрити цю індивідуальність в кожному нашому клієнті і допомогти втілити в життя!

Прихильники класики, трендових, неординарних дизайнів, чи такі ж як і ми полювальники за унікальними деталями, які б відображали саме їх історію, характер, емоцію чи теплий спогад.

Ми перші в Україні розробили дизайн дерев‘янних рамок для дзеркал з епоксидною заливкою і це дозволяє нам створювати неповторні дизайни, що задовільняли б будь-який запит.

Починали з маленького гаража, а тепер маємо велике виробництво по втіленню Ваших мрій.